O firmie

Biuro rachunkowe Profit Plus z siedzibą w Mińsku Mazowieckim istnieje nieprzerwalnie od 2009 roku. Od tego czasu pomagamy firmom dynamicznie prowadzić swoje biznesy, odciążając ich od formalności w których się specjalizujemy i wykonujemy z całym zaangażowaniem.

Posiadamy wiedze specjalistyczną w różnych obszarach biznesu, którą zdobyliśmy pracując w korporacjach na stanowiskach managerów oraz jako główni księgowi. Dzięki naszym kwalifikacjom, doświadczeniu a także kontaktom biznesowym zapewniamy wsparcie przedsiębiorcom, którzy każdego dnia stają przed wyzwaniami prawnymi i księgowymi.

Nasze biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość wykonywanej pracy. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Nieustannie podnosimy nabyte już kwalifikacje, tak aby być na bieżąco z równie szybko zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego a tym samym aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Gwarantem jakości i rzetelności naszych usług są zadowoleni klienci, którzy podjęli z nami współpracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Współpracujemy ze spółkami prawa handlowego, jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi a także stowarzyszeniami i fundacjami z Mińska Mazowieckiego, Warszawy i okolic. Zapewniamy odbiór dokumentów.

Znajdź nas na FB: facebook.com/uslugiprofitplus

PROFIT PLUS BIURO RACHUNKOWE, KSIĘGOWE MIŃSK MAZOWIECKI WARSZAWA I OKOLICE .